A- A A+

Kurumsal

14 Mart 2013'te hizmete giren MediEnt Kulak Burun Boğaz Merkezi, alanında uzman ve deneyimli tıbbi kadronun bir araya geldiği özel bir sağlık kurumudur. Bünyesinde, KBB hastalıklarının tedavisindeki tüm medikal ve cerrahi tedavi olanaklarının yanı sıra yüz estetik cerrahisini barındırmaktadır.

MediEnt Kulak Burun Boğaz Merkezinde uzman, deneyimli hekim kadrosu, hemşire ve hasta bakım kalitesi ile sahip olduğu tanı ve tedavi teknolojilerini kuruluş aşamasından itibaren en üst düzeyde tutarak hastaların sağlığına ve güvenliğine odaklanmıştır.

Tecrübeli idari kadro sektörün tanı ve tedavi teknolojilerini yakından takip edip, öncü olarak uygulayarak ülkemizin gelişme sürecinde liderler arasındaki rolünü benimsemiş olup etik ve güvene dayalı yönetim anlayışını hem hastalarına hem de doktorları ve hemşireleri başta olmak üzere tüm çalışanlarına hissettirmek anlayışındadır.

Hastalarımızın verdiğimiz hizmetler kapsamındaki her türlü gereksinim, beklenti ve haklarını her daim göz önünde bulundurmak MediEnt Kulak Burun Boğaz olarak temel yaklaşımımızdır.

Vizyonumuz 

Sadece İstanbul’da değil, ülkemizde ve içinde bulunduğumuz coğrafyada “Kulak Burun Boğaz hastalıklarının medikal ve cerrahi tedavisinde” etik ve güvene dayalı yaklaşımla en iyi hizmeti veren kurum olmaktır.

Misyonumuz 

Kulak Burun Boğaz ve Baş-Boyun hastalıklarında alanında seçkin kadrosu ve uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile etik ilkeler doğrultusunda güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmaktır.

Değerlerimiz 

  • Hastalarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyetini en üst seviye tutmak,
  • Yüksek kalite ve hizmet anlayışından ödün vermemek,
  • Hastalarımızın güvenliğini sağlamak güvenini korumak,
  • Tıbbi alt yapı ve donanımı en üst seviyede tutmak,
  • Etkin ve güvenilir sağlık hizmetini en ekonomik şekilde yaygın bir kesime ulaştırmak,
  • Globalleşen dünyada yenilikleri takip ederek sunduğumuz üst düzey hizmeti sürekli kılmaktır.

Dil
yukarı
x